Sepetinizde 0 ürün var

Siparişiniz, Aras Kargo tarafından 39,9 TL ücret karşılığında adresinize teslim edilecektir. 300 TL ve üzeri alış verişte kargo bedavadır. Satın aldığınız ürün, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Siparişiniz, kargo firması tarafından size teslim edilene kadar PLATON KİTAP güvencesi altındadır.

Siparişinizin kargo firmasına kaç gün içinde teslim edileceği, satın aldığınız ürüne ait detay sayfasında belirtilmektedir.

Genel bir bilgi olarak, PLATON KİTAP'a verilen siparişlerin 3 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmekte olduğunu belirtebiliriz.

Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir. Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.

Siparişinizin durumunu, sipariş takibi sayfasından inceleyebilirsiniz.

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirilirsiniz.
Alıcının teslimat adresinde bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. 
Adresine ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi firmamıza geri getirir.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumlarda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Durumu sitemizdeki iletişim formunu kullanarak firmamıza bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için iletişim formunu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telif Hakkı 2016 © Platon Kitap. Tüm Hakları Saklıdır.